שלום לכל המצטרפים החדשים לקונסטלה
Tue, Sep 18 9:19am

שלום לכל המצטרפים החדשים לקונסטלה,

 

תודה שהצטרפתם לפיילוט שלנו להטמעת התוכנה בבית הספר.

כמשתתפים הראשונים, החשיבות שלכם בהטעמת התוכנה היא קריטית.

ארצה לשתף אתכם בנקודות, שאשמח לקבל את העזרה והמשוב שלכם לגבי התאמת התוכנה להורים שלנו.

 

1. ממשק התוכנה הוא באנגלית וניתן לתרגם את הממשק בדפדפן על ידי בחירה בשפה העברית (ראו בתחתית העמוד "בחר תוכנה").

 

2. נדרש ניהול של הקבוצות השונות. יש מנהלי כיתות, שחלק מכם קיבלו הרשאה אליהן. מי שמעוניינות או מעוניינים לנהל את הכיתה (לאו דווקא חברי ועד הכיתה) מוזמנים לפנות אלי ואשנה את הגדרת התפקיד שלהם בקבוצה.

 

3. חלק מכם נרשמו עם פרטים אישיים באנגלית. ניתן ורצוי שכל מה שתכתבו כאן יהיה בעברית. מהנתונים שמסרתם, נבנה את דף הקשר הכיתתי, אז עדיף שכל השמות יהיו בעברית.

 

4. ההרשמה היא בטפטופים. כרגע רשומים 26 הורים מתוך כ 700 הורים בביה"ס. אשמח לעזרתכם לגייס הורים נוספים לשלב הפיילוט. הצלחה בהטמעת התוכנה פירושה שכל ההורים בכיתה או ועדה מסויימת משתתפים בקבוצה הכיתתית בקונסטלה.

 

5. פתחתי קבוצה למשתמשים חדשים. אתם מוזמנים להצטרף אליה. שם אני ואחרים נענה על שאלות שיצוצו מהורים חדשים שיצטרפו. אנא שלחו שוב את הלינקים להצטרפות שקיבלתם בערב של אסיפת ההורים בקבוצות הווטסאפ שלכם, כדי להזכיר להורים שאנחנו מחכים להם כאן.

 

6. מי שלא הספיקו, מוזמנים להיכנס לאתר קונסטלה על ידי התקנת האפליקציה Konstella בנייד או דרך אתר ביה"ס שלנו בדפדפן https://www.konstella.com/p/hayovel - אתם תמצאו שהדרך הכי נוחה לנהל או לכתוב הודעות ארוכות היא באתר ולהתעדכן במה שאחרים כתבו או לשלוח הודעות קצרות דרך האפליקציה.

 

שתהיה שנה טובה וגמר חתימה טובה.

 

שלומי.